Hydropeeling

Hydro Peeling doğal bir peeling yöntemidir.

Hangi Koşularda Hydro Peel Uygulaması Yapılır?

Hydro peel tedavileri derinin kuruluğunun giderilmesi, akne ve benzeri kalıcı skarların görünümlerinin düzeltilmesi, kırışıklıkların engellenmesi, pigmentasyon ve lekelerin temizlenmesi, göz altı morluklarının giderilmesi, cilt yenilemesi ve antiaging acısından cilt gençleştirmede kullanılır.Ayrıca sivilceli ciltlerde ve diğer cilt kalınlığının arttığı durumlarda Hydro peel uygulaması yapılabilmektedir.

Hydro peel uygulaması Vücudun hangi bölgelerinde yapılır?

Hydro peel tedavileri   yüze, boyuna ve dekolte alanlarına uygulanmaktadır. Eller, ayaklar, göğüs, sırt, dirsekler gibi ihtiyaç gösteren vücut bölgelerinde de kullanılabilmektedir.

Hydro Peel Nasıl Çalışır?

Bu  cihaz cildin ihtiyacı olan suyu serum ve vitaminleri oksijen gibi tıbbi gazlarla birlikte  cildin yüzeyine ve derin katlarına kadar yollar. Ayrıca gözenekleri açarak doğal olarak orada birikmiş parçaları ve ölü derinin uzaklaştırılabilmesine imkan veren bir cihazdır.

Hydro Peel Tedavilerinde Kaç Seans Gerekli Olabilir?

Hastanın ihtiyacını oluşturan sağlık probleminin giderilmesinde doktor, cildin temizlik ve bakımında estetisyenin belirlediği uygun tedavi protokolu uygulanır. Hydro Peel tedavileri minimum 5 maksimum 30 günde bir uygulanır.

Hydro Peel Tedavileri Sonrasında Nasıl Görünür ve Hissedilir?

Tedavi sırasında, cildiniz açık bir renk alabilir.Ancak uygulama bittikten 15-30 dakika sonra cildiniz normal rengine dönecektir ve günlük aktivitelerinize hemen dönebilirsiniz.

 

Yorum Yaz

Name*

Email* (never published)

Website